بورس کالای ایران، بازاری قانونمند، شفاف و مطمئن

همزمان با فاینکس 2019 برگزار می شود؛

مسابقه بهترین آثار تولیدی با موضوع معاملات زعفران در بورس کالا

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران از برگزاری مسابقه بهترین آثار تولیدی با موضوع معاملات زعفران در بورس کالا همزمان با برپایی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۹) خبر داد.
مسابقه بهترین آثار تولیدی با موضوع معاملات زعفران در بورس کالا

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، محمد حسنی سعدی عنوان کرد: با توجه به راه اندازی معاملات قراردادهای آتی و آپشن زعفران در سال جاری، بورس کالای ایران به منظور تعامل بیشتر با اصحاب رسانه و در راستای حمایت از تولید ملی و نیز کشاورزان، مسابقه بهترین آثار تولیدی با موضوع معاملات زعفران در بورس کالا را برگزار می کند.  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران افزود: زعفرانکاران طی سال های گذشته همواره با مشکلاتی در زمینه فروش محصول، کاهش قیمت ها در فصل برداشت، نوسان های کاذب قیمت، حضور واسطه ها و نبود مرجع شفاف قیمتی دست و پنجه نرم کرده اند که با ورود زعفران به بازارهای بورس کالا، بهبود این روندها را شاهد هستیم؛ این موارد به همراه بررسی بازار زعفران از زوایای مختلف می تواند از جمله محورهای آثار ارسالی به مسابقه باشد.
وی اظهار داشت: اصحاب رسانه اعم از خبرنگاران و نویسندگان در روزنامه ها و مجلات، خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی می توانند در این مسابقه که در 5 بخش خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت و تیتر برگزار می شود، شرکت کنند.
وی تاکید کرد: علاقه مندان مهلت دارند آثار خود را به همراه فرم شرکت در مسابقه تا تاریخ 24 فروردین ماه 1398 به آدرس ایمیل Imereport93@yahoo.com ارسال کنند. از برندگان آثار پذیرفته شده در مرحله داوری همزمان با برگزاری فاینکس 2019 با اهدای جوایزی نفیس، تقدیر به عمل خواهد آمد.
حسنی سعدی شرایط شرکت در این مسابقه را به شرح ذیل اعلام کرد.
1-  آثار ارسالی باید در بازه زمانی 1397.01.01 تا پایان روز 1398.01.24 منتشر شده باشد.
2-  هر فرد می تواند در هر بخش حداکثر 3 اثر خود را ارسال کند.
3-  آثاری که فاقد نام نویسنده است، باید توسط آن رسانه تایید شود و فایل تایید شده به ایمیل اعلامی ارسال شود.
4-  ارسال فایل WORD هر اثر به همراه JPG یا نسخه PDF آن الزامی است.

برای دریافت فرم فراخوان روی لینک زیر کلیک کنید

 فرم فراخوان

کد: 50071041

زمان انتشار: یکشنبه 19 اسفند 1397 12:18 ب.ظ

تعداد نمایش: 478

چشم انداز بورس کالای ایران

بورس کالای ایران در افق چشم­ انداز، مرجع قیمت­ گذاری کالاهای اساسی و مواد اولیه واسطه ­ای در منطقه و یکی از گزینه­ های اولویت­ دار تولیدکنندگان برای تامین مالی و پوشش ریسک تجاری می­ باشد. 

 

 ارتباط با ما
تهران خیابان آیت الله طالقانی،بعد از تقاطع ولی عصر (عج)،شماره 351کد پستی:1593649313
تلفن گویا: 85640
نمابر : 88383000
ارتباط مستقیم: 85642100
امور سهام: 85642015
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به شرکت بورس کالای ایران می باشد.